דף הבית » TOP10 » כמה זמן לוקח לבטא לרדת לאחר הפלה?

כמה זמן לוקח לבטא לרדת לאחר הפלה?

2023-06-21 12:28:00+02:00
השאירו פרטים ונחזור מיד:

מה זה בטא HCG?

בטא HCG, או גונדוטרופין כוריוני אנושי, הוא הורמון המיוצר במהלך ההריון. הוא מיוצר על ידי השליה וניתן לזיהוי בדם ובשתן של נשים הרות. ניתן להשתמש ברמות בטא HCG לאישור הריון, ולמעקב אחר בריאות ההריון.

מהי הפלה?

הפלה היא אובדן הריון לפני השבוע ה-20 להריון. ההערכה היא ש-10-20% מכלל ההריונות מסתיימים בהפלה. הפלה יכולה להיגרם ממגוון גורמים, כולל הפרעות כרומוזומליות, חוסר איזון הורמונלי וזיהומים.

כמה זמן לוקח לבטא HCG לרדת לאחר הפלה?

ציר הזמן לחזרת רמות בטא HCG לשגרה לאחר הפלה יכול להשתנות מאישה לאישה. בדרך כלל, לוקח בערך שבועיים לרמות בטא HCG לחזור לאפס לאחר הפלה. עם זאת, עשויים לחלוף עד שישה שבועות עד שרמות הבטא HCG יחזרו לנורמליות.

אילו גורמים משפיעים על ציר הזמן?

ציר הזמן של רמות בטא HCG לחזור לנורמליות לאחר הפלה יכול להיות מושפע ממגוון גורמים. אלה כוללים את סוג ההפלה, כמות הרקמה שאבדה ורמות ההורמונים האישיות של האישה.

מה עלי לעשות אם רמות הבטא HCG שלי לא חוזרות לנורמליות?

אם רמות הבטא HCG שלך לא חוזרות לנורמליות לאחר הפלה, חשוב לדבר עם הרופא שלך. הרופא שלך יכול לעזור לקבוע את הסיבה לרמות המוגברות ויכול לספק עצות כיצד לטפל בהן.

דעה אישית

הפלה היא חוויה קשה להפליא עבור כל אישה. חשוב לזכור שהגוף של כל אחד שונה ושציר הזמן שבו רמות בטא HCG יחזרו לקדמותו לאחר הפלה יכול להשתנות מאישה לאישה. אם רמות הבטא HCG שלך לא חוזרות לנורמליות, חשוב לדבר עם הרופא שלך.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן